עיסוי טנטרה הוא סוג של עיסוי המשלב מודעות לנשימה, תנוחות קרקע וחזרות על מנטרה כדי לעזור להגביר את האינטימיות והחושניות.

אז תוכנית עיסוי טנטרי מלאה כוללת תרגילי מיקוד חושניים (חקירת איבר גוף אחד בכל פעם), מגע רך של יוני או לינגאם (בחינת חלקי “האלה הגאה” של היוני או הלינגום בהתאמה) וכן טכניקות נשימה ועיסוי קלנדה שעוזרות כדי לאזן את הצ’אקרות.

בגדי מעצבים לגברים? אנחנו שומעים אותך! התלבשות בבגדי מעצבים היא חכמה, אופנתית וקלה עם עריכת חליפות קלאסיות של Louis Hublot לגברים.

עיסוי טנטריקציה הוא ענף של ריפוי הוליסטי. זוהי צורה של טיפול בריאותי המשלב בין המושגים של רפואה מערבית ורפואה מזרחית. כפי שציינו קודם, עיסוי טנטרי אינו מתמקד בהכרח במתן מענה לצרכים פיזיים בלבד, אלא הוא גם נועד לענות על צרכים רוחניים. https://uae-massage-center.com/feed/saurestlota1982.php

מקורה של המילה טנטרה מגיע מהפילוסופיה ההינדית, שבה היא מרמזת על חיבור גוף עם רוחניות. הטנטרים מודטים הרבה על הטרנספורמציה המתרחשת בעצמם ומאמינים בהנאה מעצמו וגם מבני הזוג שלהם.

אזכור מבוא: “אני רוצה לעבור בקצרה על המשמעות של עיסוי טנטרי.”

הקדמה: “עיסוי טנטרי הוא ענף של ריפוי הוליסטי. זהו סוג של טיפול רפואי המדגיש את המושגים של רפואה מערבית ורפואה מזרחית כאחד.”

עיסוי טנטרי הוא שיטת עיסוי המיישרת את האנרגיה של האדם באמצעות אהבה עצמית. מטרת העיסוי הטנטרי אינה שחרור המתח המיני. הוא משתמש בטכניקות מזרחיות רבות שבהן כל החלקים, אפילו אלה הנחשבים בדרך כלל ‘בלתי נגישים’, נגישים שוב ומרפאים לכל המעורבים, כל עוד הנשים האלה יודעות מה הן עושות!

קטע זה עוסק בטנטרה-מסאז’ והקדמתו לעולם המערבי. טנטרה פירושה “להרחיב”, “להצטרף יחד” ו”לטוות או להרחיב”. לפיכך, זה מחייב את האדם להיות פתוח לאהבה ולהגשים את רוחו במסע האורגזמי שלו: מפאסיבי לאקטיבי, מחוסר מימוש מינית למחפשי תענוגות!

רבים מגלים על עיסויים טנטריים כתרופה נגד כאבים מודרניים: מתח, תשישות או מחלות כרוניות כמו כאבי פרקים או פיברומיאלגיה; כאבי גב עקב כריעה או ישיבה בתחנות עבודה עבור

עיסוי טנטרי הוא תרגול אירוטי שבו בני הזוג לוקחים את הזמן כדי לחוות מגע חושני ועדין. הם נהנים מכל הגוף שלהם ומקניטים זה את זה עם חוויה חושנית אך מלאת תשוקה. עיסוי זה עוזר לשני בני הזוג להיפטר מהלחץ מחיי היומיום שלהם.

מָקוֹר

באופן מסורתי אומרים שעיסוי טנטרי מקורו בטנטרה שהייתה קיימת בהודו העתיקה ושנוצרה כמערכת אמונות על אהבה ומיניות.

מהו עיסוי טנטרי? פעולת מתן או קבלת מגע עדין ומכות, המגבירה את הרגישות והאינטימיות של אירוע. הוא חוקר את הממדים הפיזיים, הרגשיים, האנרגטיים והרוחניים של מערכת הגוף-נפש. טיפול בעיסוי טנטרי כולל

מגע גוף לגוף, עבודת גוף חמימה בסביבה מרגיעה. חשיפת הכל נדרשת על מנת שגם נותן וגם מקבל עיסוי טנטרי יהיו מכוונים אנרגטית ופיזית עם תנועת גוף ללא כל גבולות. עם הקדמה מתאימה לקיום יחסי מין, זה עלול להוביל להגיע למצב אורגזמי.

כותבי תוכן מגיעים לרוב עם קטעים שנשמעים מפוברקים או לא מקוריים כדי לשבור את חסימת הכותבים. אולם כיום, עוזרי AI הופכים זמינים יותר בתפקידים שונים כגון יצירת רעיונות תוכן בקנה מידה על ידי הצעת נושאים או ציון עובדות וכו’. הם הועילו לתעשייה שלנו במיוחד כשמדובר בביצוע ביקורות איכותיות